HAKKIMIZDA       

     En çok aranan ayakkabı Pabuç Bırakmam, kadın ayakkabı modasında en üst sıralarda yer alıp Türkiye ayakkabı pazarında hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

           Modadaki otoritesi ve ürün kalitesinden dolayı bayanlar Pabuç Bırakmam markasını tercih etmektedir. Her sınıftan, çağdaş ve çeşitlilik bekleyen bir müşteri grubuna sahip bir markadır. Sadık Pabuç Bırakmam müşterisi yeniliği, modayı takip eder kalitesini ve çeşitliliğini ister.

           Ayrıcalıklı müşteri servisi ve ileri görüşlü moda seçiminden dolayı Daima yeni ürünler ve imajlar önererek kadınların gelişen yaşam stillerinde ve ihtiyaçlarında en önde gelmek için çaba sarf etmektedir. Pabuç Bırakmam Nisan 2010 ayında Kurulmuştur Türkiye'de Pabuç Bırakmam Elektronik Ticaret LTD ŞTİ. tarafından temsil edilmektedir.

           Beşiktaş Barbaros Bulvarında Showromm ve yine Aynı Yerde Ofislerimiz Bulunmaktadır. Görerek Alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizi herzaman Bekliyoruz. 

           Pabuç Bırakmam markası olarak bazı sponsorluklarımız;

          2014- Dünya Güzellik Yarışmasında 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin ayakkabılarının tasarımları

         2014 Dünya Kainat Güzellik Yarışmasında 2014 Türkiye 2. Güzeli Dİlan Deniz Çiçek ayakkabılarının tasarımları

         2016-2015-2016 Dünya Güzellik yarışmalarında Dereceye giren güzellerimizin tamamına yarışma ve yarışma dışında tüm ayakkabı sponsorlukları tarafımıza aittir.

         Bu tarz benim yarışması Öykü Serter, Ayşenur Balcı  ve Nurcan Sencan ayakkabı sponsorlukları

         Tüm sorularınız, görüşleriniz, aynı zamanda siparişler ve değişimler için  0850 302 8 502 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz yada info@pabucbirakmam.com 'a mail atabilirsiniz.

                ÜRÜNLERİMİZ %100 KENDİ ÜRETİMİMİZDİR

Mutlu alışverişler.

Pabuç Bırakmam Elektronik Ticaret LTD ŞTİ.